Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Už len pár bytov na predaj, k dispozícii je aj nebytový priestor. 

Bytový dom Sabinovská je nový rezidenčný projekt na Sabinovskej ulici v Prešove, v časti Nová Dúbrava. Ponúka príjemné bývanie v tichej lokalite v zástavbe rodinných domov. Nájdete tu štýlové bývanie, rôzne dispozičné a cenové riešenia Vášho nového domova.

V projekte bolo spolu 44 bytových jednotiek a apartmánov umiestnených na šiestich nadzemných podlažiach. Vytvárajú vhodné podmienky pre mladé rodiny s deťmi i jednotlivcov. Okrem dvoj a trojizbových pôdorysov, sú v ponuke aj štvorizbové apartmány. K bytom je vyriešené aj komfortné parkovanie v podzemných garážach alebo pred bytovým domom. Projekt ponúka nové detské ihrisko, trávnaté plochy pre oddych, spoločenskú miestnosť - familly room, záhradky a terasy s možnosťou uskutočnenia rodinných osláv, stretnutí a grilovačiek.

Kúpou nového bytu získate miesto na oddych, rodinné stretnutia a ďalšie benefity v centre Prešova.

Výstavba bytového domu bola zahájená v októberi 2020 a ukončenie  je v novembri 2022.

LOKALITA: Bytový dom bude stáť v zastavanej oblasti mesta Prešov - Nová Dúbrava. Lokalita spĺňa všetky atribúty pre aktívny život mestských ľudí – 7 materských, 6 základných a tri stredné školy, nákupné strediská Družba, Centrum, Jednota či obchodné domy Kaufland a Tesco. 

K občianskej vybavenosti patrí letné kúpalisko so štyrmi bazénmi, lanové centrum s horolezeckou stenou, detské dopravné ihrisko, jazdecký areál, futbalový štadión Tatrana Prešov a cyklistický chodník okolo Torysy. Zástavka MHD je priamo na Sabinovskej ulici v pešej dostupnosti bytového domu. Ak túžite po aktívnom živote, Bytový dom Sabinovská je ideálnou voľbou.

O PROJEKTE: Bytový dom Sabinovská je nový rezidenčný projekt na Sabinovskej ulici v Prešove, v časti Nová Dúbrava. Ponúka príjemné bývanie v tichej lokalite v zástavbe rodinných domov. Nájdete tu štýlové bývanie, rôzne dispozičné a cenové riešenia Vášho nového domova.

V projekte je spolu  44 bytových jednotiek a apartmánov umiestnených na šiestich nadzemných podlažiach. Vytvárajú vhodné podmienky pre mladé rodiny s deťmi i jednotlivcov. Okrem dvoj a trojizbových pôdorysov, sú v ponuke aj štvorizbové apartmány. K bytom je vyriešené aj komfortné parkovanie v podzemných garážach alebo pred bytovým domom. Projekt ponúka nové detské ihrisko, trávnaté plochy pre oddych, spoločenskú miestnosť - familly room, záhradky a terasy s možnosťou uskutočnenia rodinných osláv, stretnutí a grilovačiek.

Kúpou nového bytu získate miesto na oddych, rodinné stretnutia a ďalšie benefity v centre Prešova.

LOKALITA:

Bytový dom bude stáť v zastavanej oblasti mesta Prešov - Nová Dúbrava. Lokalita spĺňa všetky atribúty pre aktívny život mestských ľudí – 7 materských, 6 základných a tri stredné školy, nákupné strediská Družba, Centrum, Jednota či obchodné domy Kaufland a Tesco. 

K občianskej vybavenosti patrí letné kúpalisko so štyrmi bazénmi, lanové centrum s horolezeckou stenou, detské dopravné ihrisko, jazdecký areál, futbalový štadión Tatrana Prešov a cyklistický chodník okolo Torysy. Zástavka MHD je priamo na Sabinovskej ulici v pešej dostupnosti bytového domu. Ak túžite po aktívnom živote, Bytový dom Sabinovská je ideálnou voľbou.

POSTUP PRI KÚPE BYTU

KROK 1:

REZERVAČNÁ ZMLUVA

Podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku 1000.- Eur s DPH do 5 dní od podpisu zmluvy.

KROK 2:

VÝBER ŠTANDARDNÉHO VYBAVENIA/ KLIENTSKE ZMENY

Výber farebného vyhotovenia štandardného vybavenia. V prípade záujmu o individuálne klientske zmeny sa tieto ďalej riadia dodatkom k zmluve o budúcej kúpnej zmluve.

KROK 3:

ÚHRADA  KÚPNEJ CENY, KÚPNA ZMLUVA

Výzva na úhradu  kúpnej ceny  po nadobudnutí právoplatnosti Kolaudačného rozhodnutia. Predpokladaný termín kolaudácie 4Q/2022. Po úhrade splátky nasleduje podpis Kúpnej zmluvy.

KROK 4:

ODOVZDANIE BYTU KLIENTOVI A PODPIS PREBERACIEHO PROTOKOLU

Odovzdanie bytu a jeho príslušenstva do užívania a podpis preberacie protokolu.

Svoj nový byt môžete zaplatiť:

  •     Platba v hotovosti
  •     Financovanie cez hypotekárny úver
  •     Stavebné sporenie
  •     Kombinácia možností vyššie

K dispozícii je ešte pár 2 izbových bytov, jeden 3 izbový a nebytový priestor.

Cenník ako aj katalóg vybavenie vám zašleme na vyžiadanie. Najlacnejší byt v ponuke je momentálne 194.600 EUR, volný je aj byt s predázhradkou.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
52.91 m2
Úžitková plocha:
75 m2
Poschodie:
1
Počet podlaží:
6
Počet izieb:
2
Plocha balkóna:
25.15 m2
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Materiál:
panel
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Andrea  Skubáková

Andrea Skubáková

realitný maklér senior

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti