Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

PRENÁJOM - obchodný priestor so skladom, Gagarinova, BA

Ulica: Gagarinova
Mestská časť: Prievoz
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
9,60 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom  moderné  skladovacie a obchodné priestory v polyfunkčnej novostavbe  na Gagarinovej ulici, v Bratislave, mestská časť Ružinov.  Priestory sa nachádzajú na prízemí modernej novostavby a  je ich možné prispôsobiť vzhľadovo Vašim predstavám, prístupným automobilovej doprave priamo z ulice  na jednej z najdostupnejších  adries mesta.

Priestor o rozlohe 702,8 m2 môže byť využitý ako sklad alebo obchodný priestor spojený so skladom, poprípade sa priestor dá rozdeliť na  viac častí a to obchodnú a skladovú,  pričom  každý  bude upravený podľa požiadavky klienta v štandarde (sádrokartónove priečky, interiérové dvere, koberce, osvetlenie), v resp. vyžiadanom nadštandarde. Priestor disponuje mužskými aj ženskými toaletami, šatňami so sprchovacími kútmi.

Vybavenie:  klimatizácia, kompletné a komfortné technické zabezpečenie, jednoduchá a prehľadná dispozícia, kuchynka, toalety, vstup na karty. Možnosť samostatného regulovania tepla/chladu.  Priestor sa prenajíma bez zariadenia.

K  priestoru je možnosť prenájmu parkovacích miest priamo pred vchodom do objekt, poprípade parkovacieho miesta v podzemnej garáži alebo krytej vonkajšej garáži na poschodí.

 Budova  sa pozične nachádza  vo výbornej lokalite. Poskytuje rýchlu a jednoduchú dostupnosť -  za pár minút  ste na mestskom diaľničnom okruhu. Priamo pred objektom sa nachádza autobusová a trolejbusová zástavka MHD. Objekt je moderná novostavba  triedy A s nadštandardným technickým vybavením. 

Majiteľ budovy umožňuje vyvesenie reklamných pútačov na budovu, popri ktorej vedie jeden z hlavných mestských dopravných ťahov.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
702 m2
Úžitková plocha:
702 m2
Počet podlaží:
5
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
nie
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
nie
Zariadenie:
nezariadený
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
nie
Materiál:
Zmiešané
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
nie
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Barbora Plekancová

Barbora Plekancová

realitný maklér senior

  • Slovensky
  • English
  • Pусский

Radi Vám poradíme